Świadczymy backup danych dla firm Warszawa - kopie bezpieczeństwa

Świadczymy usługi kompleksowej Obsługi Informatycznej:

Backup wykorzystywany jest zazwyczaj w firmach i jest to tworzenie kopii zapasowych. Jest to pewnego rodzaju zabezpieczenie na wypadek utraty zgromadzonych na komputerze danych (plików, ważnych dokumentów, zdjęć, notatek, adresów itd.) w wyniku awarii komputera, bądź utraty dostępu do komputera. Wówczas brak kopii zapasowych prowadzi do bezpowrotnej ich utraty. Backup danych może być wykonywany lokalnie np. przy wykorzystaniu wewnętrznej infrastruktury serwerowej. Ogromną rolę w firmie pełnią zewnętrzne usługi chmurowe, które znacznie obniżają koszty związane z robieniem kopii zapasowych i ich przechowywaniem. Jednakże warto mieć na uwadze to, że wówczas odpowiedzialność związana z dostępnością do plików bierze na siebie dana firma. 

Backupowe usługi chmurowe to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się przede wszystkim w startupach, małych i średnich firmach. Ta usługa zabezpiecza dane klienta, które przechowywane są w chmurze Cloud2B. 

Szukasz firmy, która zajmuje się Backupem dla firm Warszawa? Sprawdź ofertę It-Crew! Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wykonujemy kopie zapasowe, zajmujemy się archiwizacją i wdrażaniem całego systemu ochrony danych. W ramach oferty  wykonujemy zabezpieczenia stacji roboczych, szyfrowanie danych na dyskach i urządzeniach przenośnych, szyfrowanie poczty elektronicznej, zajmujemy się profesjonalną ochroną i odzyskiwaniem utraconych danych, instalacją programów backupowych i i archiwizacyjnych, instrukcją ich obsługi, tworzeniem, konfigurację, archiwizację i zarządzaniem kopiami zapasowymi, wdrażaniem systemów backupowych.

 Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty backup dla firm Warszawa? Zadzwoń! 

Zapraszamy do kontaktu!

obsługa informatyczna dla firm Marki, Warszawa, Ząbki, Zielonka

W dużym skrócie powyżej przedstawiamy zakres usług, które świadczymy.

W szczegółach wszytko można omówić na spotkaniu, przedstawić ofertę oraz koszty obsługi.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego