MONTAŻ SERWEROWNI WARSZAWA

Szukasz firmy zajmującej się montażem serwerowni w Warszawie? Sprawdź ofertę firmy IT Crew! Montujemy i konfigurujemy serwery (niemalże każdą ilość). Ponadto doradzamy, jakie serwery sprawdzą się w danej firmie. Na początku naszej współpracy doradzimy i pomożemy przygotować całą inwestycję, tak, by była bezpieczna i stabilna. Na każdym etapie prac udzielamy szczegółowych informacji. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Serwerownie to wydzielone pomieszczenia, które są niezwykle istotne w działaniu każdej firmy. Zazwyczaj umieszczane są w nich komputery w dużej ilości, które pełnią funkcję serwerów, aktywnych i pasywnych elementów sieci komputerowych. Urządzenia w serwerowni są umieszczane bardzo często w specjalnych szafach stelażowych w środku serwerowni. Muszą być w niej zachowane odpowiednie warunki. Aby urządzenia mogły pracować poprawnie, wymagane jest zachowanie wilgotności powietrza na poziomie 45%, a temperatura powinna wynosić około 20 °C. Jeśli te warunki nie zostaną spełnione, może dojść do paraliżu ciągłości pracy w firmie.

Dobrze wyposażona serwerownia powinna być zaopatrzona w specjalne czujniki parametrów, w sposób automatyczny korygujące ich wszelkie zmiany. Serwerownie, by utrzymać ciągłość pracy urządzeń, zaopatrzane są w dwa źródła zasilania, a także zasilacze awaryjne. W sytuacji serwerów internetowych wykorzystuje się poszczególne łącza pochodzące od różnych dostawców Internetu. Ma to na celu zagwarantować widoczność serwerów nawet w trakcie awarii jakiegoś łącza. W zapobieganiu gromadzenia się ładunków elektrostatycznych pomagają specjalne dywany, maty oraz podłogi technologiczne. W ogromnych serwerowniach wykorzystuje się systemy przeciwpożarowe. Zdarza się, że występują różnego rodzaju awarie w serwerowni, które mogą prowadzić do przykrych konsekwecji dla firmy, np. wielkich strat finansowych. Aby tego uniknąć, należy zagwarantować centrom danych optymalny i ciągły poziom temperatury oraz wilgotności, co nie należy do prostych zadań. Kluczowym zadaniem jest profesjonalny montaż serwerowni i wyposażenie jej, co wymaga fachowej wiedzy i dużej inwestycji. Warto to zadanie powierzyć w ręce specjalistów.

Świadczymy usługi kompleksowej Obsługi Informatycznej Firm oraz osób prywatnych takie jak:

obsługa informatyczna dla firm Marki, Warszawa, Ząbki, Zielonka

Obsługa informatyczna firm Warszawa

W dużym skrócie powyżej przedstawiamy zakres usług, które świadczymy.

W szczegółach wszytko można omówić na spotkaniu, przedstawić ofertę oraz koszty obsługi.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego