You are currently viewing Backup danych – klucz do bezpieczeństwa Twojej firmy

Backup danych – klucz do bezpieczeństwa Twojej firmy

Backup danych to proces tworzenia kopii zapasowych plików i baz danych, który ma na celu ochronę przed ich utratą spowodowaną awariami sprzętu, atakami hakerskimi lub przypadkowym usunięciem. Istnieją dwa główne rodzaje backupów: lokalny, przechowywany na dyskach twardych lub serwerach, oraz chmurowy, przechowywany w internecie, co zwiększa bezpieczeństwo i dostępność danych.

Dlaczego my?

Zapewniamy nie tylko wykonanie kopii zapasowych, ale również ich archiwizację i zarządzanie. W naszej ofercie znajduje się także:

  • Szyfrowanie danych – zarówno na dyskach, jak i urządzeniach przenośnych.
  • Szyfrowanie poczty elektronicznej – zwiększając bezpieczeństwo komunikacji.
  • Odzyskiwanie danych – w przypadku ich utraty.
  • Instalacja oprogramowania backupowego – oraz pełna instrukcja obsługi.

Usługi Chmurowe

Backup danych w chmurze to rozwiązanie, które znacząco obniża koszty przechowywania danych, jednocześnie zwiększając ich bezpieczeństwo. Wykorzystujemy sprawdzone technologie chmurowe, które są idealnym rozwiązaniem dla startupów oraz małych i średnich firm.

Szukasz niezawodnego partnera w zakresie ochrony danych? Zapoznaj się z pełną gamą naszych usług związanych z backupem i zarządzaniem danymi. Skontaktuj się telefonicznie pod numerem +48 507 693 751 lub mailowo na adres kontakt@it-crew.eu, aby dowiedzieć się więcej i skorzystać z profesjonalnych usług.

Dodaj komentarz